Fotonoorendusega vananemisele ohutult ja valutult vastu !

Juba aegade algusest on naised otsinud igavese nooruse saladust, olles nõus katsetama erinevaid imerohtusid ja teaduslikke leiutisi. Lõpuks ometi on aga murele vastatud – saage tuttavaks iluprotseduuriga, millel ei ole vananemisvastases võtiluses vastast- fototonoorendus!

 

Mis on fotonoorendus?

Fotonoorenduse näol on tegemist revolutsioonilise valgusravi meetodiga. Lasermedi ilukliinikus on kasutusel hinnatud Lumenis M22 IPL tehnoloogia, mis kasutab kindlal lainepikkusel laserkiirt. Kiired tungivad ligi 2-3 mm sügavusele nahakihti, et aktiveerida seal elastiini- ja kollageeni koed.

Valgusravi protseduur võimaldab eemaldada nahalt pigmendilaigud ja stimuleerib nahas kollageeni tootmist, mille tulemusena vähenevad kortsud ja ühtlustub jume. IPL fotonoorenduse protseduur mõjub rakutasandil, vähendades põletikulisi protsesse, helendades pigmenteerunud kohti ning kaotades kapillaare ja veresoonekesi.

null

Fotonoorendamine on sinule kui sul on järgmised ilumured:

Kortsukesed
Pigmendilaigud
Ebaühtlane jume
Lõtvunud nahk
Suurenenud poorid
Punetavad kapillaarid põskedel ja ninaümbruses
Armid

Hea teada: Miks on meile vaja kollageeni?

Meie keha toodab vajamineva kollageeni ise, kuid vananemisega seotud protsesside toimel

väheneb selle valgu tootmine järk-järgult. Inimese organism hakkab alates 25. eluaastast iga aastaga kaotama umbes 1,5% naturaalset kollageeni. 35. eluaastaks jääb meie organismis umbes 15% ning 45. eluaastaks 30% kollageeni puudu.

Niipea kui keha kaotab võimet kollageeni toota, kajastub see eelkõige naha seisundis: tekivad kortsud, venitusarmid, nahk muutub kuivaks ja tuhmiks ning ilmneb elujõu üldine langus. Naharakkude vahelise aine uuenemine aeglustub, rakud kaotavad niiskust, organism hakkab vananema ja tema funktsioonid hääbuma.

 

Kuidas protseduur välja näeb?

Lasermedis viiakse fotonoorenduse protseduur läbi juhtiva ja hinnatud firma Lumenis kaasaegse laseri M22 abil, mida kasutatakse kõikides hästi varustatud kliinikutes üle maailma.

Protseduur kestab 15- 30 minutit, mille jooksul võib tunda vaid õrnu sähvatusi, mis tekivad laserikiirte kokkupuutes nahaga. Peale protseduuri võib tekkida nahale kerge punetus, mis möödub tavaliselt paari tunniga. Protseduur on patsiendile täiesti ohutu.

 Millal näeb tulemusi?

Naha pigmentatsiooni saab parandada ning pigmendilaike kaotada juba 1-2 protseduuriga. Tavaliselt on püsivateks tulemusteks vaja läbi teha 2 kuni 6 seanssi, 4 nädalaste vahedega.

Ohud ja vastunäidustused:

  • IPL laserravi ei saa teostada onkoloogiliste haiguste, krooniliste põletike, keloidarmide ja aktiivse herpese korral
  • Raseduse ja imetamise ajal protseduuri ei teostata
  • Ravi ei saa teostada ka päevitunud nahale. Päevitamisest peab möödas olema vähemalt 2 – 4 nädalat. Samuti ei tohi kasutada isepruunistuvaid kreeme kaks nädalat enne protseduuri
  • Protseduuri ei tohi teostada antibiootikumravi ajal ning ravi lõpetamisest peaks mööduma kaks nädalat
  • Enne protseduuri tuleks võimalusel välja ravida aktiivsed põletikukolded

Pärast protseduuri

  • Pärast protseduuri võib esineda kerget punetust, õhetust
  • Pärast protseduuri peab vähemalt kahe nädala jooksul kasutama SPF 50 päikesekaitsekreemi
  • 24 h pärast protseduuri ei soovitata tarvitada alkoholi
  • Kahe nädala jooksul pärast protseduuri ei tohi käia saunas ja basseinis